Výroba

Okna a dveře tvoří podstatnou součást každého objektu. Jejich kvalitním zpracováním a profesionální montáží můžete dosáhnout nejen požadovaného estetického vzhledu, ale také zlepšení technických parametrů celé stavby, jako například lepší tepelné a zvukové izolace.

Okna, dveře a leké obvodové pláště (fasády) dodávané společností OKNOSERVIS s.r.o. vyrábíme v nově zrekonstruovaném výrobním areálu v Hrušovanech nad Jevišovkou naší dceřinné společnosti A+M FENSTER s.r.o.

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží oken a dveří. Specializujeme se nejen na výrobu plastových oken a plastových dveří, ale také na výrobu hliníkových oken, hliníkových dveří, HS portálů, protipožárních dveří a stěn. Zpracováváme profilové systémy výhradně od renomovaných dodavatelů. Všechny naše výrobky jsou certifikovány a splňují požadavky nejnáročnějších klientů.

Můžeme tak plně garantovat původ našich výrobků. Samotná výroba je realizována na nejmodernějších CNC strojích, které zaručují vysokou přesnost výroby s optimalizací celého výrobního procesu. Pokud budete mít zájem, rádi Vám umožníme naši výrobu navštívit. Můžete se tak podívat na výrobu právě Vašich oken a dveří.

Rádi Vás uvítáme v našich vzorkových prodejnách, ve kterých si můžete udělat tu nejlepší představu o námi nabízených výrobcích. V prodejnách se vás ujme náš odborný personál, který vám jistě rád poradí s výběrem oken a dveří přesně pro Vaše potřeby.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně výroby a zpracování našich produktů. Rádi vám poskytneme všechny potřebné informace.

  

     

 

Výroba plastových oken a dveří:

                 

Výroba hliníkových oken a dveří: