KARIÉRA

Společnost OKNOSERVIS s.r.o. Brno přední výrobce plastových oken, hliníkových oken a dveří rozšiřuje svůj tým.

Hledáme nové spolupracovníky:

  • na pozici Obchodní manažer pro přímý prodej a
  • pro naši sesterskou společnost A+M FENSTER s.r.o. hledáme výrobní dělníky pro PVC a AL výrobu

OBCHODNÍ MANAŽER PRO PŘÍMÝ PRODEJ

Hledáme zkušené obchodníky s obchodní praxí a zkušeností ve stavebnictví. Nabízíme zajímavé platové podmínky a zázemí stabilní společnosti. Využijte svoji příležitost ve společnosti s více jak 20-ti letou historií.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání min.
  • Obchodní zkušenost ve stavebnictví - prodej oken a dveří výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, obchodního ducha
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Bezúhonnost a  zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Automobil, mobilní telefon, notebook
  • Zaškolení
  • Kancelář v Brně - Líšni
  • Nástup dohodou

V případě zájmu zašlete Vaši nabídku včetně strukturovaného životopisu na email: prace@oknoservis.cz

Výrobní dělník pro výrobu v Hrušovanech nad Jevišovkou

Společnost A+M Fenster s.r.o. v Hrušovanech nad Jevišovkou, přední výrobce plastových a hliníkových oken a dveří, přijme do svého pracovního týmu zaměstnance do výroby oken a dveří. Nabízíme zajímavé platové podmínky a zázemí stabilní, prosperující společnosti.

Náplň práce:

  • Manuální práce ve výrobě plastových a hliníkových oken a dveří
  • Praxe není nutná, vše Vás rádi naučíme

Požadujeme:

  • Spolehlivost, chuť pracovat a zodpovědnost
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Schopnost práce v týmu
  • Ochota práce přesčas

Nabízíme:

  • Plný úvazek, jednosměnný provoz
  • Odpovídající platové ohodnocení + benefity
  • Motivační systém hodnocení zaměstnanců
  • Ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Práce s profesionální technikou v příjemném, kolektivu
  • Nástup dle dohody, možný ihned

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 778 767 390, nebo zašlete svůj životopis na email: lenka.zidkova@amfenster.cz