KARIÉRA

Společnost OKNOSERVIS přední výrobce plastových, hliníkových oken a dveří rozšiřuje svůj tým.

Hledáme nové spolupracovníky na pozice obchodní manažer a vedoucího montáží.

Nabízíme zajímavé platové podmínky a zázemí stabilní společnosti. Využijte svoji příležitost ve společnosti s 20-ti letou historií.

Nabídky zasílejte včetně strukturovaného životopisu na email prace@oknoservis.cz

OBCHODNÍ MANAŽER

Hledáme zkušené obchodníky s obchodní praxí a zkušeností ve stavebnictví.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelné obchodní zkušenosti - prodej otvorových výplní výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, obchodního ducha
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání u stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Automobil, mobilní telefon, notebook
  • Zaškolení
  • Kancelář v Brně - Líšni

VEDOUCÍ MONTÁŽÍ

Pracovní náplň:

  • Řízení realizací zakázek v oboru výplní stavebních otvorů
  • Objednání a řízení montážních prací
  • Řízení návozu výrobků na stavbu
  • Vedení stavebního deníku
  • Komunikace se stavbyvedoucími a montážními skupinami
  • Dodržování smluvních podmínek zakázky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Pracovní zkušenosti s obdobnou pozicí
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Technické myšlení
  • Odolnost proti stresu

Nabízíme:

  • Zaškolení

Nástup na obě pozice:

  • Dohodou