Homepage

Plastová okna, hliníková okna a dveře OKNOSERVIS s.r.o. - Brno

Již 22. let působí naše společností v oblasti výroby, prodeje a instalace plastových a hliníkových oken, dveří a prosklených stěn ze špičkových německých profilů VEKA a hliníkových profilů ALUPROF.

PLASTOVÁ OKNA BRNO

  • Plastová okna a dveře jsou stále nejprodávanějšími stavebními výrobky na trhu, a to zejména díky svým skvělým vlastnostem, mezi které bezesporu patří dobré izolační vlastnosti či minimální potřeba údržby. Tyto zmíněné vlastnosti plastových oken jsou především zásluhou kvalitních okenních profilů, a právě proto využíváme pro výrobu plastových oken profily od předních německých výrobců. Spojení naší kvalitní výroby a následné profesionální montáže Vám garantuje maximální spokojenost. O plastová okna se postaráme nejen v okolí Brna, ale i v dalších místech po České republice. Jako zkušení prodejci plastových oken a dveří pro Brno a Prahu máme za sebou celou řadu realizací, které Vám rádi představíme.

HLINÍKOVÉ OKNA A DVEŘE BRNO

  • V naší nabídce najdete také hliníková okna a dveře, které nabízí mnohem větší možnosti realizací s důrazem na design, velikost ploch, bezpečnost a prestiž.

REALIZACE

  • Naší vzorkovou prodejnu najdete na ulici Drčkova 2876/17, Brno. Zde Vám rádi poradíme s výběrem Vašich oken a dveří. Odborný personál pro Vás navrhne řešení přímo na míru Vaší nemovitosti. Nabídneme kompletní služby spojené s instalací oken "na klíč", včetně dodávky bohatého sortimentu příslušenství.
  • Velmi nám záleží na kvalitě našich produktů a poskytovaných služeb. Proto klademe velký důraz na námi prováděnou profesionální montáž, která garantuje plně funkční výrobky.
  • Kvalitní výroba, spolupráce se špičkovými dodavateli, odborná montáž a profesionální jednání jsou pro nás samozřejmostí. Naší snahou je, abyste u nás našli nejen výrobek špičkové kvality, ale i něco víc.
  • Využijte našich bohatých zkušenosti a neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Pomůžeme Vám s výběrem vhodného řešení oken a dveří přesně podle vašich potřeb.

EET na provozovně Drčkova, Brno - Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.