Ceník plastových oken

Prověřená plastová okna Brno za výhodné ceny. CENÍK PRO PLASTOVÁ OKNA – ceny skladových plastových oken a individuální ceníky plastových oken. Pro informace volejte zdarma 800 100 650.

Plastová okna Brno a jejich ceník

Vybíráte plastová okna? Zajímá vás, jaké jsou jejich ceny a jak se počítají? Kalkulace v ceníku oken se odvíjí zejména od požadovaných rozměrů a použitého skla. Podívejte se na podrobnější informace o ceníku plastových oken. Realizaci našich certifikovaných oken provádíme samozřejmě „na klíč“. K dispozici jsou vám kompletní služby – vyřídíme vše potřebné!

Ceny plastových oken

Ceny plastových oken se slevou 60 %

Při výběru plastových oken je důležitý nejen jejich design, zpracování, záruka, ale také cena. Jsme si toho plně vědomi, a proto jsme se rozhodli zavést nový produkt ve své nabídce. Vybrali jsme pro vás několik oblíbených typů oken a nastavili u nich zvýhodněnou cenu se slevou 60 %.

V ceníku těchto skladových plastových oken mimo jiné najdete dvoukřídlé okno bílé, štulpové (O/OS) o rozměrech 1480 x 1580 vč. PD. Celková cena plastového okna včetně jeho montáže činí 5 233 Kč s DPH. V případě jednokřídlého okna v bílé barvě (OS) s rozměry 580 x 880 vč. PD zaplatíte celkově i s montáží 1 967 Kč včetně DPH. Další možností je například dvoukřídlé okno bílé se sloupkem (O/OS) s rozměry 2080 x 1580 vč. PD. Celková cena s montáží činí 6 670 Kč s DPH.

Všechna skladová okna jsou zasklena výplní F4/16NR/U4 s koeficientem prostupu teplaUg=1,1 W/m2K. V tomto ceníku plastových oken jsou již také standardně započítány všechny nezbytné doplňky (například kliky a krytky). Uvedené ceny plastových oken jsou již včetně slevy. Tato skladová okna u nás můžete velmi snadno poptat.

Online poptávka na plastová okna krok za krokem:

  • pomocí jednoduchého formuláře sestavíte poptávku na vaše nová plastová okna
  • nejprve si kliknutím na obrázek vyberete okna, které chcete vložit do poptávky
  • následně upřesníte počet oken a typ profilu, jejich rozměry, barvy a příslušenství – žaluzie, sítě, rolety, parapety
  • poté už jen vyplníte vaše kontaktní údaje, údaje k montáži a zvolíte si vaši nejbližší pobočku společnosti OKNOSERVIS s.r.o.
  • kdykoli v průběhu poptávky můžete podle libosti přidat další typy oken
  • odešlete poptávku k nacenění
  • zanedlouho vás zkontaktují naši specialisté s konkrétními cenami vámi vybraných plastových oken

Individuální ceník nejen na plastová okna

Pokud máte požadavky na okna v jiných rozměrech, variantách či barvách, nebo s dalším okenním příslušenstvím, samozřejmě vám rádi spočítáme ceny individuálně. Stačí kontaktovat naše odborníky, probrat s nimi přesné zadání a brzy dostanete konkrétní ceník na plastová okna. V naší nabídce přitom najdete vždy pouze kvalitní a spolehlivá okna, například okna Schüco nebo okna Aluprof.

Potřebujete-li kompletní vybavení včetně dveří, v naší nabídce najdete také spolehlivé vchodové dveře z plastu. Podívejte se také na několik tipů, jak správně zvolit vchodové plastové dveře.

Ohledně dalších informací nás můžete kontaktovat telefonicky na naší bezplatné Zelené lince 800 100 650. Případně využijte našich dalších kontaktů. Jsme tu pro vás a vždy vám rádi poradíme!